İnsanların gidecekleri yere en hızlı şekilde ulaşmalarını sağlayan uçaklar, ulaşım araçları içinde prestijli bir yere sahiptir. Uçakların bu olumlu özelliğinin yanında gidilecek yerde, ulaşımın nasıl sağlanacağı sorunu ortaya çıkmaktadır. Özellikle havalimanı taksileri gibi alternatiflerin, yüksek fiyatlarla hizmet vermesi, uçak yolcularının farklı alternatiflere yönelmesine sebep olmaktadır. Bu alternatiflerden olan VİP havalimanı transfer hizmetleri, giderek yaygınlaşarak farklı noktalara, insanların ulaşımını uygun fiyatlar ile gerçekleştirmektedir.

 

Ege Bölgesinde ve İstanbul İli Transfer Hizmetinde Yeni Bir Soluk

 

Yukarıda bahsedilen sorunlara çözüm olmak amacıyla kurulan firmamız, İstanbul, İzmir, Muğla ve Aydın illeri içinde hem havalimanı transfer hem de bu şehirlerarası VIP transfer hizmetlerini sizler için sunmaktadır. Sizlerin beklentilerini karşılayacak nitelikte sunduğumuz bu hizmetlerimiz ile gitmek istediğiniz yere zamanı en uygun şekilde değerlendirip, konfordan ödün vermeden ulaştırma amacındayız.

 

Muğla Bodrum merkezli olarak hizmet sunan bir firmayız. İstediğiniz Muğla ilçesinden transfer hizmetimiz bulunmaktadır. Marmaris transfer hizmetimizde bunlardan bir tanesidir. İster bu iller ve ilçeleri arasında ister bu illerde bulunan, iç hat uçuşlarına açık havalimanlarından istediğiniz yere VIP araçlarımız ile ulaşımınızı sağlamak birincil önceliğimiz.

 

En Son Model Araçlar İle Havalimanı ve VIP Transfer Hizmeti

 

Firmamızın bünyesine kattığı en son model VIP araçlar ile hizmet etmektedir. Bu alandaki en yeni gelişmeleri, uygulamayı kendimize bir görev bilerek filomuzu geliştirmeye çalışıyoruz. Şirketimiz bünyesinde Mercedes marka; Vito ve Sprinter 9+1 ile 16 kişilik araç modelleri ihtiyacınıza göre sizlerin hizmetine girmeyi beklemektedir. Ayrıca araçlarımızın özellikleri ile ilgili görsellere, izmirairporttransferonline.com sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Devletimizin Almamızı İstediği Tüm İzin ve Belgeler İle Hizmetinizdeyiz

 

Firmamız, TÜRSAB’a 9523 üye numarası ile kayıt olmuştur. Bunun yanında Ulaştırma Bakanlığı tarafından istenen tüm belgeler, filomuzda bulunan tüm araçlarımız için alınmıştır.

 

Sizlerin güvenliği ve konforunu düşünen firmamız, seyahat için gerekli olan tüm koltuk, kaza ferdi sigorta ve kasko işlemlerini, hiç bir masraftan kaçınmadan en üst limitler üzerinden yaptırmaya özen göstermektedir. Dilek, temenni ve dualarımız tabi ki böyle kötü olaylar ile karşılaşmamak içindir. Ancak bizler hem deneyimli sürücüler ile çalışarak hem de bu konuda önlemimizi almış olarak sizlerin canlarını önemsediğimizin bilinmesini isteriz.

 

Donanımlı Sürücülerimiz İle Kaliteli Bir Yolculuk Sizleri Bekliyor

 

Araç sürücülerimiz, kullandıkları araç tipinin istediği ehliyet türü ve yolcu taşıyabilmeleri için gerekli olan diğer tüm belgelere sahiptirler. Sizlerin canının, araç sürücülerimize emanet olduğu bilinciyle seçimlerimizi, zorlu kriterleri göz önüne alarak yapmaktayız. Araç sürücülerimiz, her türlü yol koşulunda nasıl hareket ettiğini bilen, tecrübeli olmaları ile dikkat çeken kişiler arasından seçilmektedir. Muğla ve ilçeleri özellikle Marmaris transfer hizmeti için kullandığımız virajlı yollarda, sürücülerimiz kullandıkları araçları istenen performans özellikleri düzeyinde kullanmaya dikkat etmektedir.

 

Online ve Çağrı Merkezimiz Üzerinden Randevu Hizmeti

 

Firmamız, izmirairporttransferonline.com internet sitesi ve +90 850 259 79 77 nolu çağrı merkezi numarası üzerinden randevu hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, havalimanı transfer ve VIP hizmetlerimizi otel ve tur şirketleri içinde vermekteyiz.

 

Yolcu Karşılama

Firmamızı arayarak, vip transfer hizmeti talebinde bulunan müşterilerimizi Adnan Menderes havalimanı çıkışında karşılıyor ve şoförlü özel araçlarımız ile istediği yeri ulaştırıyoruz. (adb) İzmir hizmet bölgelerimizden birisidir ve tüm bölgelerimizde aynı kalitede hizmet vermeye çalışıyoruz. Yabancı misafirlerimizi karşılama yaparken, geldikleri ülkelerin kullandığı dile göre farklı yabancı dilleri bilen tercümanlarımız ile karşılıyor ve en iyi araçlarımızı kullanıyoruz.

Firmamızdan talep eden misafirlerimiz karşılaşacağı hizmetler şunlardır;

  • Yolcu sayısına göre en uygun araç
  • Özel tasarlanmış konforlu araç
  • Deneyimli ve güler yüzlü şoför
  • Tercüman yardımı
  • Sigortalı ve güvenli ulaşım

Firmamız, tüm müşterilerimize talep ettikleri hizmetleri sunuyor ve konforlu yolculuklar yapılması sağlanıyor.

Servis Denince Akla İlk Gelen

İzmirairporttransferonline.com, Marmaris transfer hizmetlerini, işini iyi bilen, dürüst ve kaliteli bir personelle yürütüyor. Uzman kadromuz, en son teknik ve bilgi ile donatılmış bir yapıda sizlerin hizmetindedir.

Deneyim ve tecrübe, ekibin en belirgin vasıfları arasında yer alır. Emniyetinizi sağlamak boynumuzun borcudur. Güven endeksli bir yapı ile hizmet sunan İzmirairporttransferonline.com, en donanımlı iç kalite sistemine sahiptir. Güvenli ve emniyetli yolculuğun en önemli adreslerindendir.

Güvenlik yolculuğun tanımını anlayarak görmek için bizimle seyahat etmeniz yeterlidir.

  • Mobil Telefonumuz ile kuracağınız irtibat sayesinde güvenli yolculuğumuzun hazzını yaşaya bilirsiniz.
  • İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız başvuru ile de bu seyahatin güzelliklerinden istifade edebilirsiniz.
  • Rezervasyon hattımızdan da bizlere ulaşıp, doyumsuz bir yolculuğun tecrübesini edinebilirsiniz.
  • çağrı merkezimiz ile kuracağınız kontak sayesinde, bizimle yaptığınız seyahatin müptelası olacaksınız.

Bunun yapmanız gereken, irtibat çeşitlerimizden biri ile bizimle bağlantı kurmanızdır.

İstediğiniz zaman bizi arayıp, yardım isteye bilirsiniz. Tek ricamız, size hizmet edecek kadarlık bir süremizin olmasıdır. Planlamamızı ne kadar hızlı yaptığımızı göreceksiniz. Sizin en müşkül anlarınızda, size ne denli çözümler üreterek katkı sunduğumuzu fark etmişsinizdir.

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish