İstediğiniz adresten, istediğiniz tarihte sizi alarak, varmak istediğiniz noktaya ulaştıran bir firma olarak; yıllardır bu sektörün öncüleri arasında yer alıyoruz. Tüm sorunlarınıza çözüm bularak, ulaşmak istediğiniz noktaya, sizleri dilediğiniz saatte ulaştırıyoruz. Farklı nedenler yüzünden, daha önce gitmediğiniz bir şehir gitmek isteyebilir ya da adres bulmakla, taksi aramakla vakit kaybetmek istemeyebilirsiniz. Bu noktada da devreye Marmaris havaalanı transfer hizmeti giriyor. Havaalanı yolcuğunuz için İzmirairporttransferonline.com dan en kısa sürede, araç seçiminizi gerçekleştirerek rezervasyon işlemini halledebilirsiniz.

 

Transferin Size Sağladığı Faydalar

 

Marmaris havaalanı transfer hizmetinin doğuş noktası; konfor ve ekonomik yolcuğu bir arada sunuyor. Hem kalabalıktan uzak, dezenfekte edilmiş araçlar ile yolculuk gerçekleştireceksiniz, hem de uygun bir hizmet bedelini karşılayacaksınız. Mantıklı ve ekonomik yolcuğun adresi bu uygulamadan geçiyor. Marmaris tatiliniziniz bitişi ile, uçağınıza yetişmek için acele etmenize gerek yok. Bilmediğiniz ya da aracınız olmadığı için taksi çağmak zorunda kaldığınız günleri de unutun.

 

Ne Zaman Rezervasyon Yaptırmalıyım?

 

Otelden çıkış tarihiniz ile paralel bir rezervasyon yapmanız halinde, uçuşunuzdan önce havaalanına ulaşabilirsiniz. Bunun haricinde, kalabalık aileler ya da tatil dönüşü fazlaca valizle de uçağa yetişmek sizin için sorun yaratabilir. Ekstra bir ücret ödemeden, dilediğiniz kadar eşya ile havaalanının yolunu tutabilirsiniz.

 

Taksiler, özellikle fazla eşyası olan yolcuları almaktan çekiniyor ya da farklı bir ücret tarifesi sunuyor. Bu şekilde yapılan rahatsız edici bir yolculuğu hak etmiyorsunuz. Kurumsal bir özveri ile çalışan, güler yüzlü ekip arkadaşlarımız size çok daha iyisini sunuyor. Tüm valiz ve de eşyalarınızın taşınması da ödeyeceğiniz hizmet bedeli içerisinde yer alıyor. Marmaris yolculuğu dönüşü ya da gitmek için ihtiyaç duyduğunuz ulaşım konforunu sizlere sunmak için hazırız.

 

Transfer Tarihlerini Belirleyin, Araçlarınızı Hazırlayalım

 

Onlarca araç içerisinden, kendiniz için seçtiğiniz aracın hangi tarihler arasında hizmetinize sunulabileceğiniz rezervasyon sırasında öğrenebilirsiniz. Araçlarımız son derece teknolojik bir perspektif dahilinde temizlendikten, gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra, trafiğe çıkarılıyor. Bu konuda senelerdir aynı özeni gösteriyoruz.

 

Araç kiralama ve transferin ne kadar önemli bir hizmet olduğunun bilincinde hareket ederek, sizlere özel bir yolculuk vaat ediyoruz. Marmaris güzergahında yapmak istediğiniz ulaşım ihtiyaçlarınız için de bizlerden yararlanabilirsiniz. İstediğiniz noktayı sistem üzerinden seçmeniz yeterli. İster seyahat dönüşlerinizde, isterseniz uçağınızın havaalanına inmesi ile birlikte sizleri karşılamaktan mutluluk duyarız. Bu hizmetin tüm detaylarını öğrenmek için yapmanız gereken şey çok basit.

 

Transfer Hizmetinden Nasıl Yararlanabilirim?

 

Birkaç adımda, rezervasyonunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız. Öncelikle kurumsal bir firma olmamız nedeni ile online rezervasyon sistemimizden faydalanmak isteyebilirsiniz.

 

izmirairporttransferonline.com a giriş yapmadan önce, üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemleri bitince, havaalanından gitmek istediğiniz adresi seçerek, hizmet saatini belirtmeniz gerekiyor.

 

Devamında ise; bu yolculuğu kaç kişi yapmak istediğinizi ve de varsa özel taleplerinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Tüm işlemlerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirdikten sonra, araç seçiminizi de gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hizmet Kalitemiz

Bir hizmeti kaliteli kılan tek şey, o hizmetin unutulmazlığıdır. Eğer gerçekten kaliteli bir hizmet alırsanız bunu hayatınız boyunca unutmayacağınızı çok iyi biliyoruz. İzmirairporttransferonline.com, sizlere hayatınız boyunca asla unutmayacağınız bir transfer kalitesi vaat ediyor. Öyle ki, firmamız sizi şehrin karmaşası yoğunluğu ya da gidilecek lokasyonun zorluğuna göre yanıtlamıyor. Biz, sizler için var olmayı, sizler için ulaşılabilir olmayı, sizlere güler yüz sunmayı garanti ediyoruz. Hizmetimizi sunarken sizlere temiz, bakımlı araçların yanı sıra güler yüz ve özel isteklerinize de yanıt vereceğimizi bilerek hareket ediyoruz.

Firma Seçimi

İzmirairporttransferonline.com firmamız oldukça güler yüzlü ve müşteriye değer veren personellerle çalışmaktadır.

Firmanın seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır;

  • Firma seçiminde firmanın uzun yıllardır bu alanda hizmet vermesi gerekir.
  • Personellerin aldığı eğitimler
  • Transfer hizmeti sırasında araç tercihi de çok önemlidir.

 

Bu nedenle seçim yaparken ücrete değil firmanın hizmeti her anlamda önemlidir. Olumlu ve olumsuz her türlü şikayetleriniz de firmamız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Konforlu ve Rahat Ulaşım

Transfer hizmetlerinin asıl amacı müşterilere gidip geleceği alanlar arasında oldukça rahat bir ulaşım hizmeti sunmaktır. Bu nedenle firmamız en iyi araçları kullanarak müşterilere hizmet vermektedir. Araçlarımız kalabalık aile grupları içinde oldukça geniş ve konforludur. Özellikle bebekli aileler bebek koltuğu da araçlarımız da bulunmaktadır. Havalimanı Marmaris havaalanı transfer için yapmanız gereken bebeğinizin olduğunu da sistem tarafından bizlere bildirmeniz gerekecektir.

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish