Genellikle ulaşalım ticari taksi sektöründe, sonradan ortaya çıkan ekstra ücret ve komisyon bedelleri müşterileri rahatsız eden en önemli konular arasında yer alıyor. Bizler bu konuda da sizlerin yanındayız. İlk andan, son ana kadar alacağınız hizmet paket şeklindeki ödeme çizelgeleri ile sınırlandırılmaktadır. Alacağınız hizmetin sonsuz, vereceğiniz ücretin ise net bir bedel olduğunu unutmayınız. Önceliğimiz her zaman sizin bizim hizmetimizden memnun kalmanızdır.

 

Ulaşımda Yeni Arayışlar

 

Hizmet sektörünün en önemli yapı taşlarından birisi olan ulaşım kolu, pazar anlamında Türkiye’de de önemli bir konuma sahip. İş dünyası, turizm, özel gün ve davetlerin aranan hizmet kollarından birisi olan özel ulaşım, vip ulaşım konusunda izmirairporttransferonline.com ekibi olarak size hizmet vermekteyiz. Bu konuda uzun yılların vermiş olduğu deneyimi ve günümüzün gerektirdiği şartları da göz önüne alarak hizmet kriterlerimizi belirliyoruz. En özel anlarınızın aksamadan, gecikme ya da trafik sorunu yaşamadan geçmesi için profesyonel bir hizmet vaat ediyoruz.

 

Marmaris’e Giden Rahat Ulaşım

 

Tatil cenneti olarak da bilinene Marmaris de, hizmet verdiğimiz noktalar arasında yer alıyor. Türkiye’nin farklı birçok noktasında sunduğumuz hizmetin ayrıcalıkları ise saymakla bitmez. Öncelikle kişinin güvenliği ve memnuniyeti bizim birinci önceliğimizdir.

 

Sizlerin rahat bir şekilde havaalanına ulaşmasını sağlıyor, havaalanından da gideceğiniz konaklama merkezine ya da belirttiğiniz noktaya seyahatinizi gerçekleştiriyoruz. Marmaris airport transfer anlayışımızda tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda şekilleniyor. Gününü, saatini, hangi araçla seyahat etmek istediğinizi kendiniz belirliyorsunuz. İleriki tarihler için de rezervasyon yapmanız mümkün. Ödemelerinizi ise internet üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Ayrıcalıklı Hizmette Sınır Tanımıyoruz

 

Herkes, kendinizi özel hissedebileceği bir hizmeti almak ister. Biz, İzmirairporttransferonline.com ekibi olarak size ihtiyacınız olan hizmet kalitesini, herkesin ulaşabileceği bir maliyetle sunuyoruz. Farklı ilçe ve illerde verdiğimiz airport transfer ayrıcalığı Marmaris için de geçerlidir. Araçlarımızda standart konforu ve kriterleri sağladıktan sonra, sizlerin özel isteklerine ve beklentilerine de cevap vermeye çalışıyoruz.

 

Yoğun bir trafikten keyif almanızı sağlayacak olan tüm beklentileriniz için, bütün olanaklarımızı kullanıyoruz. Transfer işlemlerinde yaşanan en önemli ayrıcalık ise; ücret ve verilen hizmetin kalitesidir. Hem temiz ve sağlıklı bir ortamda seyahatinizi gerçekleştiriyorsunuz hem de ayrıcalığı yakaladığınız bu hizmet karşılılığında servet ödemiyorsunuz.

 

Marmaris’te Bulunmaz Fırsat

 

Özel şoförlü, konforlu arabalarımızın sizler için 7/24 çalıştığını unutmayınız. Sizler talep edin, bizler sizin için olmaz denileni başaralım. Yerli ya da yabancı tüm müşterilerinizi, akrabalarınızı, misafirlerinizi ya da arkadaşlarınızı havaalanından güler yüzle karşılayalım. Güvenli şartlar dahilinde, hijyenik araçlarımızla sizlere teslim edelim. Marmaris airport transfer ücretleri nedir, bu hizmetin bedelini nasıl ve nereden ödeyebiliriz, diye düşünebilirsiniz.

 

Ancak bunun yolu da oldukça kolay. Web sayfamızda bulunan en önemli konulardan birisi de online ödemeler sekmesidir. İlgili sekmede; sırasıyla yapmanız gereken tüm işlemler yer alıyor. Aklınıza takılan herhangi bir şey varsa; rezervasyon ve ödemeler sekmesinden sorularınızın cevaplarına da ulaşabilirsiniz.

İzmirairporttransferonline.com Farkı

​​​​​​Bizim farkımız, tarzımız ile alakalı. Her transfer firması lüks araçlara sahip olabilir, her transfer firması iyi araç kullanan şoförlere de sahip olabilir. Ancak her transfer firması İzmirairporttransferonline.com gibi kusursuz hizmet peşinde değiliz. Bizler, sizler tarafından unutulmaz ve en çok tercih edilen transfer firması olmak üzere yola çıktık.

İzmirairporttransferonline.com sizlere;

  • Gidiş
  • Dönüş
  • Gidiş-dönüş

Olmak üzere tek yön ve çift yönlü transfer hizmeti imkanı tanıyor. Yapacağımız transfer işlemi için yapmanız gereken tek şey son dakikaya kadar tarafımıza bilgi vermeniz. Firmamız geniş araç filosu ve uzman kadrosu sayesinde size havalimanından şehir içine, şehir dışına transfer sağlıyor.

Üyelik İçin Gerekli Belgeler

Transfer hizmeti alacağınız zaman herhangi bir belge vermenize gerek yok. Ancak siteye girdiğiniz zaman sizden belli başlı bilgiler isteyecektir. Bilgileri eksiksiz girmeniz doğrultusunda üyeliğiniz de tamamlanacaktır.

  • Siteye giriş yaptığınız zaman ilk olarak kendi bilgilerinizi girmeniz gerekiyor.
  • Şahsi bilgilerinizi girdikten sonra transfer hizmetini ne zaman alacağınıza dair tarih girmeniz gerekiyor.
  • Gerekli tarih işlemi girildikten sonra transfer için havalimanı ve gidilecek nokta seçimi önemlidir. Çünkü fiyatlandırma yapılırken bu tarifeler üzerinden yapılmaktadır.
  • Ödeme bilgisine geldikten sonra mail adresinize onay maili gelecektir.

 

Yapacağınız bir kaç adım sonrasında havalimanı Marmaris airport transfer firması olarak transfer hizmetini kolaylıkla alabilirsiniz. Oldukça gerekli olan bu sistem sayesinde çok daha rahat ulaşım imkanı sağlarsınız.

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish