Bizler müşterilerimizi, misafir gibi görüyor ve onlara kusursuz bir hizmet veriyoruz. Yolculuğunuz esnasında karşılaşabileceğiniz gecikme sorunlarını ortadan kaldırıyor ve sizin stres olacağınız konuları bizler hallediyoruz. Önemli bir toplantı için ya da yaptırdığınız tatil rezervasyonu için Kuşadası havaalanına yetişmek zorunda olabiliriniz. Bu ihtimalin dışında Kuşadası ilk kez geldiğiniz bir adres de olabilir.

 

Bu tarz durumlarda kendinizi çaresiz hissetmenize asla gerek yok. Transfer hizmetinin doğuş noktasını da bu anlayış oluşturmaktadır. Sizlerin ulaşım ihtiyaçları doğrultusunda verdiğimiz hizmeti sizlere uyumlu hale getirmek bizim ilk görevlerimiz arasında yer alıyor. Artık hiçbir uçuşu kaçırmayacak, acele etmek zorunda kalmayacak, adres bulmak için ekstra bir çaba sarf etmeyeceksiniz.

 

Havaalanından İtibaren Ulaşımınız Bize Emanet

 

Misafirleriniz veya sizin için en iyi yolculuğu sağlayabilmek adına, sektörü yakından takip ediyor, insanların ihtiyaç duyduğu tüm kriterleri hizmetimize dahil etmeye çalışıyoruz. Gündemin gerektirdiği birtakım önlemleri alıyor, sağlınızı asla riske atmanıza izin vermiyoruz.

 

İstediğiniz tarihte, istediğiniz lokasyondan sizleri alıyor, varmak istediğiniz lokasyona üstün bir hizmet duruşu ile ulaştırıyoruz. Araçlarımız ile birlikte yapacağınız bu yolculuklar sayesinde hem cebinizde, hem de zamanınızda önemli bir derecede tasarruf yapmış oluyorsunuz.

 

Rezervasyonunuz Cebinbizde

 

Dünyanın neresinden ararsanız arayın, izmirairporttransferonline.com dan online rezervasyon yaptırın, sizin için mutlaka geri dönüş sağlayıp, ulaşmamınız için elimizden geleni sağlarız. Önemli olan daima bizi tercih eden misafirlerimizin verdiğimiz hizmetten memnun olarak evlerine ulaşmasıdır. Bu nedenle sizlere ve sağlığınıza önem veriyor, güvenli bir yolculuk gerçekleştirmeniz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

 

Misafirleriniz Bizimle Güvende

 

Dünyanın farklı yerlerinden gelen misafirlerinize sunacağınız vip karşılaşılama ve yolculuk sayesinde, onlarda unutulmaz bir iz bırakabilirsiniz. Bu hizmeti hem misafirleriniz için alabilir hem de özel iş kafileleri için düşünebilirsiniz. Sizlerin değerli misafirleriniz havaalanından alarak, istediğiniz adrese teslim etmek bizim sizler için yapabileceğimiz en özel hizmetlerden birisidir. Araçlarımız 7/24 GPRS sistemi ile takip edilmektedir.

 

Havaalanından aldırmak istediğiniz ya da yolcu etmek istediğiniz tüm resmi ve özel misafirlerinizi araçlarımızla seyahat ederken takip edebilirsiniz. Şeffaf bir hizmet vermenin her zaman çok daha verimli geri dönüşler sağladığına inana bir firma olarak, tüm avantajlarımızı sizlere sunmakla yükümlüyüz. Hissettiğimiz bu sorumluluk neticesinde de Kuşadası vip transfer yoğun bir şekilde talep almaya devam ediyoruz.

 

Konforlu Yolculuğun Ekonomik Boyutu

 

Özel bir işlem yapmaksızın, sizin istekleriniz doğrultusunda, almak istediğiniz hizmetin çok daha fazlasını sizlere sunmaya çalışıyoruz. Üstün bir çalışma azmi ile konforlu yolculuğun aynı zamanda ekonomik de olabileceğinin altını çiziyoruz. Son derece ayrıcalıklı bir yolculuk gerçekleştirirken, aynı zamanda servet ödemenize gerek kalmadı. Bizler izmirairporttransferonline.com olarak bu hizmeti ulaşılabilir kılıyor ve herkese sunuyoruz. Ekonomik olmasının yanı sıra, konforumdan da ödün vermem diyenlerin ilk tercihi Kuşadası vip transfer hizmetleridir. Bu nedenle sizlere sunacağımız hizmeti almaktan asla çekinmeyin. Özel ve kurumsal birçok misafirimizin yaşadığı memnuniyeti siz de yaşayabilirsiniz.

Transfer İşlemi Nasıl Yapılır?

Transfer işlemlerimiz talep ettiğiniz lokasyon veya havalimanı çıkış süreciniz ile başlar.

Öncelikli olarak;

 • Sizleri karşılıyoruz.
 • Valizlerinize yardımcı oluyoruz.
 • Araç kapısı şoförünüz tarafından açılıyor ve araca geçişinizi sağlıyoruz.
 • Valizlerinizi aracın bagajına yerleştiriyoruz.
 • Önceden talep ettiyseniz gazete, içecek, meyve tabağı gibi ikramlarımızı aracın içerisinde bekletiyoruz.
 • Sizi gideceğiniz rotaya doğru yola çıkarırken, ilk defa İzmir’e geliyorsanız güler yüzle önerilerimizi sunuyoruz.
 • Transferiniz sürecinde varsa tüm sorularınızı yanıtlıyoruz.
 • Lokasyona ulaştığımızda valizlerinizi taşıyor ve sizi uğurluyoruz. Varsa dönüş transferi için talebinizi alıyoruz.

 

Tamamı sizin rahatınız, huzurlu yolculuğunuz için gerçekleşen bu süreçte sizlere eşlik etmekten keyif duyuyoruz.

Huzurlu ve Konforlu Seyahat

İzmir Havalimanı veya Bodrum Havalimanı Kuşadası vip transfer ile İzmir’e ilk defa gelen veya zaman kaybetmeden gezmek isteyenler için tam donanımlı hizmet vermekteyiz. Yolculuğun tadına vararak yeni yerleri keşfetmenin hazzını yaşayacaksınız. Özellikle kullanıcı kitlemizin beklentisi üzerine çalışmakta olup, profesyonel ekip ve tam donanımlı özel araçlar ile kesintisiz gün boyu isteklere cevap verilmekteyiz.

Güvenilir ve konforlu bir araç hizmeti sunan İzmirairporttransferonline.com, hem kurumsal anlamda hem de bireysel olarak tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte hizmetimiz için oluşturulan ‘ kesintisiz Yolculuk Randevu’ uygulamasından aktif randevular oluşturabilirsiniz. Bunlar şöyle listelenmiştir,

 • Gidiş
 • Gidiş ve dönüş
 • Gidilen adresten alım
 • Özel kişisel tarih oluşturarak farklı saat ve seyahat süreci gerçekleştirilir.

Ayrıca bunlar dışında da izmirairporttransferonline.com, özel günleriniz içinde uygun fiyatları paket programları da mevcuttur. Bunları da değerlendirebilirsiniz.

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish