Kişisel taşımacılığın geldiği noktaya bakıldığında, bu hizmeti almamanız için hiçbir neden bulunmamaktadır. Kişisel taşımacılığa, bireysel özel ulaşıma yüklenen önem her geçen gün artıyor. Şirketler; bireysel ve özel talepleri karşılamak için vizyonlarını geliştiriyor. Biz bu sektöre adım attığımız ilk andan itibaren, bizi tercih eden misafirlerimizin isteklerini özenle yerine getirmeye çalışıyoruz.

 

Hizmet Verdiğimiz Alanda Bir Numarayız

 

Vip yolculuğun tadına varabileceğiniz en özel kurumlardan birisi olarak; verdiğimiz hizmeti her şeyin üzerinde tutuyoruz. Bizim için önceliğimiz sizin rahat bir şekilde istediğiniz adrese ulaşmanızdır. Bu hizmet, diğer ulaşım yollarından birçok konuda ayrılmaktadır. Farklı özellikleri bir arada bulunduran Kuşadası yolculuğunuz için hizmetimizden yaralanmak adına büyük bedeller ödemenize gerek yok.

 

Acente firmaları ya da taksi gibi ulaşım yolları ile karşılaştırıldığında hem konfor yönünden hem de ekonomik açıdan açık ara önde olan kuşadası havaalanı transfer hizmetinin ayrıcalıkları bunlarla da sınırlı değil. Kendinizi özel hissedeceğiniz tüm uygulamaları bizim ulaşımımız sayesinde hissedeceksiniz. Misafirleriniz için de havaalanı servisi konusunda ilk tercihiniz olmak adına, şimdiden detaylı bir araştırma yapabilirsiniz.

 

Vip Ulaşımın Diğerlerinden Farkı Nedir?

 

Ulaşım insan ihtiyaçlarının en önemli alanını teşkil ediyor. Bir yerden, farklı bir yere gitmek için bazen saatlerce adres araştırıyor olabilirsiniz. Değişen lokasyonlar, adres bilgisi gerektiriyor. Bun haricinde bu hizmeti alarak, zaman kaybının da önüne geçmek isteyebilirsiniz. İşte tüm bu sebepler doğrultusunda; vip ulaşımını tercih etmelisiniz.

 

Taksiler özel tarifler ile gitmek istediğiniz adrese sizi ulaştırırken, ücret açısından sizlere sıkıntı çıkartabilir. Ancak bizim sunduğumuz hizmette asla böyle bir durum söz konusu değil. Ücret konusunda asla bir sürprizle karşılaşmazsınız. Hizmeti talep ettiğiniz ilk andan itibaren size sunulacak olan hizmetin bedeli, tarafınıza bildiriliyor. Hizmet alımınızın ardından da ekstra bir ücret talebi ile karşılaşmamış oluyorsunuz.

 

Havalimanından Başlayan Konfor

 

İzmirairporttransferonline.com ekibi olarak misafirlerimizin bizi tercih etmesindeki en önemli etken; güven ve konforu aynı anda sağlamamızdır. Güvenilir bir ulaşımın, vip kalitesi ile buluşması sonucunda, bugün ki marka değerimizi kazandık. Öncelikle kuşadası havaalanı transfer de sağlanacak olan aracın tüm kontrolleri uzman çalışma arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Daha sonra ise sizin hizmetinize sunulmaktadır.

 

Tüm trafik ve Türsab kurallarına uygun bir şekilde sizleri dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Havaalanı transferlerinde en çok yaşanan sorunların başında saat skalası geliyor. İzmirairporttransferonline.com ekibi olarak biz size bu konuda 7/24 aynı hizmeti sağlıyoruz. Uçağınız kaçta olursa olsun, aracınız sizi hazır bir şekilde bekliyor olacaktır. Bunun teminatını alan tüm müşterilerimizin artık vazgeçilmez, iş ortaklarından birisi haline geldik.

 

Kaliteli Yolculuk İçin Vip

 

Aracınızı seçmeniz size özel bir deneyim yaşamanızın ilk yolunu açıyor. Devamında ise; size bu hizmeti sağlayacak olan şoförün seçimini gerçekleştirmeniz gerekiyor. İşinde başarılı, saygılı, güler yüzlü ve bu konuda deneyim sahibi olan başarılı şoförler, sizlere Kuşadası ulaşımınız esnasında, misafirlerinin ulaşımı esnasında eşlik edecektir. Backround açısından sizi temsil edecek olan şoför kadromuzun her biri için size kefil olabilir

Profesyonel Hizmet

Transfer firmalarının kalitesini gösteren başlıca unsurlar;

 • Araç filosu
 • Otomobil segment seçenekleri
 • Renk seçenekleri
 • Van, Minivan, Otomobil bulundurma seçenekleri
 • Her bütçeye uygunluk
 • Tecrübe ve deneyim unsurları

 

Olarak göze çarpıyor. İzmirairporttransferonline.com araç filosunun genişliği, her segmentte otomobil barındırması, talebe göre renk seçeneklerinize yanıt vermesi, van, minivan ve otomobiller ile transfer hizmeti sunması, tüm tecrübe ve deneyimleri ile her bütçeye hitap etmesi ile gönlünüzde yer edecektir.

Her Havalimanından Her Noktaya

İzmirairporttransferonline.com İzmir’de yer alan tüm havalimanlarından dilediğiniz noktaya tereddütsüz transfer işlemi gerçekleştirebilir. Sizlerin de talepleri olması durumunda mesafelerin bizler için bir önemi yok.

Örnek olarak;

 • İzmir Havalimanı kuşadası havaalanı transfer işlemi
 • Bodrum Havalimanı kuşadası havaalanı transfer işlemi
 • Havalimanından herhangi bir lokasyona transfer
 • Dilediğiniz lokasyondan havalimanına transfer
 • Gidiş Dönüş iki lokasyon arası transfer

 

Bu sebeple hizmetimizi hangi havalimanından satın aldığınız, hangi lokasyondan havalimanına gitmek istediğinizin önemli olmadığını belirtmek isteriz. İzmirairporttransferonline.com bir transfer şirketi ve asli görevini yerine getirmekten asla çekinmez. Aklınızda transfer hizmeti ile alakalı soru ve sorun oluşmasını değil, iyi bir transfer hizmeti alacağınız olsun istiyoruz.

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish