Özel araç tahsis etmenin aslında lüks bir istek olmadığını sizlere göstermek için çıktığımız bu yolda, asla bizleri yalnız bırakmadınız. Şoförlü araç kiralama, tur organizasyonları, şehirlerarası vip transfer ve airport transferlerimiz ile misafirlerimize ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını aralıyoruz.

 

Transferlerimizin saatleri ve hangi araçla olacağınız belirleyen kişiler sizlersiniz. Bizler sizin için hazırladığımız araçları beğeninize sunduktan sonra, işlemlerinizi hızlandırarak, özel araçla seyahat etme olanağınız size sağlıyoruz. Ayağınıza kadar gelen bu fırsatı dilediğiniz gün ve zaman için kullanabilirsiniz.

 

Bizi Her Zaman Arayabilirsiniz

 

İster yorgun olduğunuz sıradan bir günde, isterseniz de kendinizi çok özel hissetmek istediğiniz bir günde araçlarımız kullanabilirsiniz. Sadece sizin seyahat edeceğiniz bir filomuz yok. Sahip olduğumuz araçlarımızın tamamı sterilizasyondan geçerek hizmetinize sunuluyor. Bunun haricinde aracın kendi özel bakımları ve periyodik kontrolleri de şirket bazında geçekleştiriliyor.

 

Tüm bu çalışma prensiplerimiz sayesinde de Türsab üyeliğimiz bulunuyor. Sektörde elimizden gelenin en iyisini yapmak için uğraşıyor, sizin istediğiniz kalitede bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Günün her saati bize ulaşabilir ve araç opsiyonlarımızı öğrenebilirsiniz. Kuşadası airport transfer hizmetimizde seçeceğiniz araç hakkında izmirairporttransferonline.com adresimizden bilgi alabilirsiniz.

 

 Tüm Türkiye’ye Transfer Hizmeti Veriyoruz

 

Türkiye’nin belirli noktalarında başlayan transfer hareketimiz, artık birçok il ve ilçesine de yayılmış durumda. Kişilerin en özel anlarına şahitlik ediyor, yorgunluklarını ortadan kaldıracak bir seyahate çıkmalarını sağlıyor, trafik ile baş başa kalarak, tatillerini zehretmelerini önlüyoruz. İstanbul, Muğla, İzmir ve Aydın gibi illerin merkezlerinde ve ilçelerinde özel transfer ayrıcalığını tatmanız için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Vip Transferde Şehirlerarası

 

Şehirlerarası vip transfer hizmetimizden yararlanmak isteyen tüm konuklarımıza özel hazırlanmış olan arabalarımızla eşlik ediyor, değerli anlarını paylaşıyoruz. Seyahat acentesi olmamız nedeni ile transfer hizmetinde gönlünüz rahat olsun. İzmirairporttransferonline.com ekibi olarak birçok özel ve kurumsal markalarla bu konuda iş birliği içerisinde girerek, kendimizi sektörde ilk sıralara taşıdık. Bu deneyimi sizlere aktarırken de en önemli noktayı unutmuyoruz. Müşteri memnuniyetinin her zaman, her şeyden önce geldiğiniz aklımızdan çıkartmıyoruz.

 

Araç Seçimi Nasıl Oluyor?

 

Yolculuk yapacağınız arabanın özelliklerini bilmek, sürüş konforunu yolcu olarak hissetmek ve en önemlisi de hijyenik bir ortama gireceğinizden emin olmak, sizin en doğal isteklerinizdir. Bizler bu isteklerinizi ve beklentilerinizi yerine getirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bütün araçlarımızın yeni modellerden oluşmasına, talep edilen yolcu sayısını karşılamasına ve sizin aradığınız kriterlere uygun olmasına özen gösteriyoruz.

 

Sizler ise araç seçiminizi çağrı hattımızdan ya da web sayfamızdan yapabiliyorsunuz. Otomasyon sistemimize girerek, beklentinize ve kullanacağınız amaca uygun aracın opsiyonlu olup olmadığına bakabiliyorsunuz. Aynı araç bir başkası tarafından rezerve edilmiş olabilir. Bu konuda bizleri bilgilendirmeniz ve geri dönüş beklediğinizi bildirdiğiniz taktirde; sizlere rezervasyon iptallerinde anında bilgi veriyoruz. Böylece istediğiniz beğendiğiniz araç ile transferinizi sağlayabiliyoruz. Kuşadası airport transfer saatleri tamamen sizlere özel olarak ayarlanıyor.

Ulaşılabilir Fiyat ve Herkese Hitap Eden Hizmet

Şirket prensibi olarak her bütçeye ve her insana hitap etmek, kişi, din, dil, ırk ayrımı göstermeksizin kaliteli hizmetten asla ödün vermemek üzere yola çıktık. Bu doğrultuda müşterimizin yaşı, dini, dili ne olursa olsun aynı güler yüz ve maddi durumu, giyimi, aksanı ne olursa olsun aynı uygun fiyatlı hizmetten faydalandırmayı her zaman esas alıyoruz. İzmirairporttransferonline.com, uygun fiyatlı transfer hizmetini araç filosunun kalitesizliği, kadrosunun eksikliği, hizmetinin noksanlığı sebebi ile değil, tam aksine tüm personel, araç filosu ve hizmetinin tam donanımlı olması sebebi ile veriyor. Ulaşılabilir olmak, hizmetinden herkesi faydalandırmak ve İzmir trafiğinde keyif alınabilir bir yolculuk hizmeti sunmak her transfer firmasının harcı değildir. Biz sizlerin gönlünü çelmeyi ve her zaman doğru transfer hizmeti ile bu yolculuğu tekrar tekrar yaşamanız için can atmanızı sağlamayı istiyoruz.

İzmirairporttransferonline.com Uygun Fiyat Politikası

İzmirairporttransferonline.com havalimanı Kuşadası airport transfer hizmeti için uçuk fiyatlar talep etmez. Transfer ve taşımacılık sektörü içerisinde yer alan fiyatlandırmalara aldanmayın, firmamız en uygun ve ulaşılabilirlik fiyat seçenekleri ile sizlere transfer işlemi vermeye devam ediyor.

Alınacağınız lokasyon ve gidilecek yerin bir önemi yok. İster havalimanından otele, ister bir otelden havalimanına, isterseniz bir alışveriş merkezinden havalimanına olsun, bu özel konum seçenekleri için ekstra bir maliyetlendirme yapmıyoruz. Amacımız hizmet ve hizmet etmeyi seviyoruz. Sizlere en eşsiz transfer seçeneklerini en uygun fiyatlar ile gerçekleştirirken, bir tebessüm ve yaşadığınız huzur bizleri mutlu etmeye yetiyor.

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish