Sunduğumuz ulaşım hizmeti sizlere özel olup, bireysel olarak sahip olacağınız bir ayrıcalıktır. Dilerseniz yakınlarınız ve misafirleriniz de bu hizmete dahil olabilir. Özel transfer filomuz sayesinde, sizlere geniş bir tercih skalası sunuyoruz. Ortaya çıkan bireysel ulaşım ihtiyacını karşılamak adına tüm özverimizi ortaya koyarak, sektördeki varlığımızı sürdürüyoruz. Bu hizmet sayesinde, kişisel ulaşımınızı sağlayabiliyor, konforunuzdan ödün vermeden ve de cebinizi çok zorlamadan özel bir hizmet alma şansına sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca aynı hizmeti özel günlerinizde de alabilirsiniz.

 

Özel Günlerinizde Özel Ulaşım Servisi

 

Yeni dönemde meydana gelen en önemli hazırlıklardan birisi, düğün, nişan gibi davetlerde de misafirlerin karşılanması ve araç ulaşım ihtiyaçlarının karşılanması olarak karşımıza çıkıyor. Özel misafirlerinizi lüks araçlarımız ile karşılıyor, bulunduğunuz adrese ya da belirttiğiniz farklı bir adrese taşıyabiliyoruz. Önemli olan önceden rezervasyon yapmış olmanız ve saat-tarih bilgilerinizi sisteme girmiş olmanızdır.

 

Transfer Hizmetlerinde Güven

 

Transfer hizmeti, insanların bireysel anlamda sahip olabilecekleri kaliteli ulaşım sistemidir. Bu sistem dahilinde kişiler havaalanlarından diledikleri saatte alınarak, diledikleri adrese ulaştırılmaktadırlar.

 

İzmir havaalanı transfer seferleri, tüm misafirlerin diledikleri tarihlerde ve diledikleri saat aralıklarında özel olarak gerçekleştiriliyor. Kurumsal bir anlayış çerçevesinde verilen hizmetimizde, asla gecikme ya da verilen vaatlerin yerine getirilmemesi söz konusu olamaz. Misafirlerimizin verdiğimiz hizmeti tekrar talep etmesi bizim ne kadar özverili ve işimize sadık olarak çalıştığımızın bir kanıtıdır. Bizden alacağınız hizmet dahilinde sahip olacağınız en büyük şey güven olacaktır. Sizlerle izmirairporttransferonline.com ekibi olarak birlikte çıktığımız bu yolda, vaat ettiğimiz hizmet kalitesini, güvenli araçlar ile yerine getiriyoruz. Araçların yapılan bakımlarından, araç tercihlerimizden de anlayacağınız gibi öncelikle sizin memnun kalarak seyahat edebileceğiniz güvenilir araçlarla yola çıkıyoruz.

 

İzmir Havaalanında Sizleri Karşılıyoruz

 

İş için ya da özel nedenlerden dolayı yaptığınız seyahat sonucunda, yorgun ve yolculuğun vermiş olduğu stresi bir kenara koyun. İzmirairporttransferonline.com ekibi olarak sizleri en güvenilir ve rahat araçlarla havaalanında karşılıyor, önceden belirtmiş olduğunuz adrese teslim ediyoruz. İzmir havaalanı transfer hizmetlerimizde, misafirlerimize özel ayrıcalıklar da sağlamaya özen gösteriyoruz. Yol şartlarını bilen, gerektiğinde büyük bir özveri ile hareket eden edip arkadaşlarımız ile sizlere farklı bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle de kendiniz ve yakınlarınız, misafirleriniz için tercih edeceğiniz ulaşım sistemi transfer ulaşım olmalıdır.

 

Ekonomik ve Özel Ulaşım Avantajı

 

Uçuşlardan sonra, acenteye ya da havayolu şirketine ait toplu ulaşım servislerini kullanmak istemeyen kişiler için oluşturulmuş bu hizmetten yararlanan kişilerin sahip oldukları ayrıcalıklar oldukça fazladır. Kişiler aldıkları bu hizmet sayesinde, bireysel olarak özel ulaşım sağlayabilir, valiz ya da diğer eşyaları için ekstra bir bedel ödemekten kurtulabilirler. Sadece bunlarla da sınırlı değil bireysel ulaşımın faydaları. Ayrıca hijyen ve sağlık yönünden de toplu ulaşımlardan uzak durmak isteyebilirsiniz. Tüm bu sebepler doğrultusunda ortaya çıkan ulaşım zafiyetini sizlere sunduğumuz bu ayrıcalık ile ortadan kaldırıyoruz. Bu kadar özel bir hizmetin karşılığında ödeyeceğiniz bedel ise tüm bütçelere uygun bir bedeldir.

Ekonomik Transfer

Hem tüm transfer işlemlerinde makul ücretlendirmeye gidiyor hem de konuklarımıza ödeme aşamasında farklı seçenekler sunarak hizmetimize ulaşmayı oldukça kolay hale getiriyoruz. Tüm konuklarımızın İzmirairporttransferonline.com kalitesini ve hizmet farkını deneyimlemesi için çalışmalarımızı genişleterek sürdürüyoruz.

Neden İzmirairporttransferonline.com ?

Müşteri memnuniyetine odaklanan İzmirairporttransferonline.com, sektörde yeterli deneyim ve bilgi birikimine sahip ekiplerden oluşur. Araç içinde talebe uygun olarak sunulan ekstra hizmetler, günlük yaşamın daha kolay ve konforlu hale gelmesi için verilir. Bizi tercih eden müşterilerimizin güvenli bir şekilde verilen adrese ulaştırılması en önemli önceliğimizdir. Sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler çağrı merkezi üzerinden kafalarında oluşan sorulara yanıt bulabilirler.

Yeni araç filosu eşliğinde sunduğumuz . İzmir havaalanı transfer hizmetleri, yılların getirdiği tecrübe eşliğinde eksiksiz bir şekilde karşılanır. Havalimanı şehir içi ulaşım ihtiyacının en hızlı şekilde, makul fiyatlarla, zamanında ve güvenli bir şekilde karşılanması ile siz de sadece İzmir’i keşfe odaklanabilirsiniz. Her türlü araç talebine geniş filo arasından karşılık veren İzmirairporttransferonline.com, müşteri beklentilerine odaklanır ve hizmetlerini bu şekilde tamamlar.

Daha Önceki Kötü Tecrübeleri Unutun

Eğer yaşadıysanız önceki kötü tecrübeleri unutun. Aklınızda yer alan sorular;

  • Daha önce transfer işlemi yaptırdım ama çok pahalıydı
  • Eşyamı kaybettim ama bulamadılar
  • Araç çok kötüydü
  • Araba temizlenmemişti

 

Gibi dertleri başkaları adına biz telafi edelim. İzmirairporttransferonline.com ile pahalılıktan uzak, kayıp eşyalarınızı her transfer sonrası tarayan, her zaman bakımlı ve kaliteli, üstelik her transferden sonra detay temizliği yapılan araçlarımızla emrinizdeyiz.

7/24 İzmirairporttransferonline.com

İzmir havaalanı transfer ile 365 ve 7/24 hizmet anlayışımızla her havalimanında gözleriniz bizi arayacak. Kusursuz hizmeti seviyor ve kusurdan hoşlanmıyorsanız, güler yüzlü, itinali, özel isteklerinize cevap veren hizmetimizle her daim emrinize amadeyiz.

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish