Online verilen hizmetlere artık ulaşım da dahil oldu. Online rezervasyon yaptırmanız sonucunda, hizmet bedelinizi ödemeniz sizlere bulunmaz bir fırsatın kapılarını aralıyor. Kusursuz bir ulaşımın tek adresi olan firmamızda, bu tarz bir hizmetten faydalanmak isteyen her bütçeye uygun opsiyonlu araçlarımız mevcut. Fethiye’ye gidecek olan yolcu adayları, istedikleri araç ile evlerinden, iş yerlerinden ya da verdikleri adresten alınarak, uçuş saatlerinden önce ilgili havaalanına götürülüyor.

 

Fethiye’de bulundukları son gün için de misafirlerimiz bu hizmeti tercih ediyorlar. Tatil veya farklı sebepler yüzünden Fethiye’de bulunan misafirimiz, uçuş saatinden önce mutlaka özel araçlarımız yardımı ile Fethiye vip transfer hizmetinden faydalanmış oluyor. Hizmet anlayışı ile yola çıkan ekip arkadaşlarımız bu sektörün en önemli alanlarında sizlere destek oluyorlar.

 

Neredeyse yeme-içme alışkanlığı gibi artış zorunlu bir ihtiyaç haline dönene ulaşım sorunu, özel araçların da devreye girmesi ile çözüme kavuşturuldu. Sorun yaşamadan, özverili bir şoför ile trafik şartları ne olursa olsun talep ettiğiniz saatte istediğiniz noktaya varabileceğiniz bu özel ulaşım şekli ile alakalı bizlerden ve izmirairporttransferonline.com sitemizdendaha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Yüksek Kalitede Araçlar İle Yolculuk

 

Keyifli bir tatilin ilk başlangıcı olarak sağlayabileceğiniz, uçak seyahatinden sonraki karayolu ulaşımı için kaliteli bir aracı herkes tercih eder. Ancak herkes bireysel özel ulaşımın ne demek olduğunu kabul edebilmiş değil. Lüks olarak görülen bu ulaşım şekli, aslında birçok ulaşım alternatifinden çok daha az bir bütçe ile karşılanabilen bir hizmettir. Özellikle kalabalık ailelerin uçuşa yetişebilmek için iki araç olarak trafikte seyrettiğini düşünürseniz aradaki maliyet farkını gözlemleyebilirsiniz, Fethiye vip transfer hizmetlerimizde de sahip olacağınız ilk avantaj maliyet avantajıdır. Birçok aile tatile giderken, taksi ya da acente araçlarını kullanmak zorunda kalıyor. Ancak bu ulaşımı lüks ve bir o kadar da rahat araçlar ile yapmanız mümkün.

 

Sorun Yaşamadan otelinize Ulaşın

 

Uçuştan sonraki en büyük sorun, otellere yapılması gereken ulaşım sonudur. Taksi tercih eden aileler maliyetin çok pahalı olduğundan, acentelerin ücretsiz servislerini tercih eden aileler ise hem kalabalık yolculuk yapmaktan hem de eşyalarının bu kadar kalabalık bir ulaşım aracında zarar gördüğünden dert yanıyor. Dolayısı ile bu sorunların çözümüne odaklanmalı ve ulaşımını bir lüks olarak değil ihtiyaç olarak değerlendirmeye başlamalıyız.

 

Araçlar Kaç Kişilik?

 

İzmirairporttransferonline.com firması olarak sizlere hizmet verdiğimiz filomuzda birbirinden farklı özelliklere sahip araçlar bulunuyor. Bu araçların en çok tercih edileni ise; Mercedes modelleridir. 9+1 ve 16 kişiye kadar çıkartılabilen yolcu sayısı ile geniş bir araçta ailece havaalanından farklı bir noktaya transferiniz sağlanmaktadır. Araçlar ile ilgili taleplerinizi, rezervasyonunuzu gerçekleştirirken bizlere bildirebilirsiniz. Dilerseniz sadece size özel, dilerseniz de grup yolculuklarınız için özel araçlarımızı tahsis edebiliriz. Kurumsal bir firma olarak yeni ve güvenilir özelliklere sahip araçları sizler için seçip, tercihinize sunuyoruz. Bu hizmetten memnun kalmanız için elimizden geleni yapmaya hazırız.

İzmirairporttransferonline.com Vaat Ettiği Hizmetler

İzmirairporttransferonline.com olarak günün 24 saati hizmet vaat ediyoruz. Firmamız son dakika sürprizlerine karşı her daim hazırlıklı olsa dahi, sizlerden transfer hizmetimize olan ilginiz ve yoğun talep doğrultusunda 24 saat öncesine dek rezervasyon taleplerinizi kesinleştirmenizi ve iptal taleplerinizi iletmenizi rica ediyoruz.

İzmirairporttransferonline.com tüm müşterilerine;

  • Müşteri taleplerinin %100 karşılanması,
  • Müşterilerin istenilen lokasyona bırakılması,
  • Müşterilerin havalimanından doğru zamanda alınması,
  • Havalimanına dönüşte müşterilere doğru zamanlı hizmet verilmesi,
  • Araç temizliğimize her daim özen gösterilmesi,
  • Araç bakımlarımızın her zaman vaktinden önce yapılması,
  • Her daim güler yüzlü hizmet

 

Ayrıca tam randımanlı kusursuz transfer vaat ediyor.

 

Farkımızı Merak Edenlere

Havalimanında birçok transfer firması yer alıyor. Ayrıca havalimanlarına bağlı olmadığı halde transfer hizmeti veren birçok kurum da mevcut. Bütün bu şirketler arasından ‘Neden Fethiye vip transfer işlemimi İzmirairporttransferonline.com yapsın, farkınız ne?’ diye soracak olursanız hemen belirtelim.

İzmirairporttransferonline.com birbirinden farklı onlarca şirketin sunduğu tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplayabilen bir transfer şirketidir. Transfer işlemi gerçekleştiren firmaların bir kısmı yüksek kaliteli araç, bir kısmı iyi eğitilmiş personel, bazıları uygun fiyatlı hizmet, bazıları ise dakik transfer hizmeti sunuyor.

Ancak, bu konuda İzmirairporttransferonline.com farkını ortaya koyup diğer firmalarda tümünün bir arada sunmadığı bütün hizmetleri aynı çatı altında birleştiriyor. Bizler bütün bu işlemler ve dahasını sizlere her anlamda yaşatmak ve bu ayrıcalığı yaşatarak yolculuk ettiriyoruz.

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish