Havalimanı transferleri ve özel transferlerin lider sağlayıcısı konumunda olan firmamızda İstanbul, İzmir, Aydın ve Muğla illerinde hizmet alabilmeniz mümkündür.

 

Biz esas olarak Türkiye’nin Ege kıyılarına ve tüm Marmara bölgesine hizmet veren transfer ve temsil hizmetleri alanında bilinen bir şirketiz. Dalaman airport transfer paranızın karşılığını en iyi fiyatlarla verir. Müşterilerimizin taleplerini ve bireysel gereksinimlerini karşılamak için hem servisler hem de özel transferler sunuyoruz.

 

MERCEDES VİTO VE MERCEDES SPRİNTER İLE GÜVENLİ, HIZLI, UYGUN FİYATLI ULAŞIM

 

Transferlerimizi müşterilerimiz için olabildiğince ekonomik tutuyoruz ve bunu maliyetleri düşürmek için tüm araçlarımızı ve sürücülerimizi kullanarak başarıyoruz. Mercedes vito ve Mercedes sprinter ile 9+1 ya da 16 kişilik yolcu sayısı ile ihtiyaçlara uygun hizmetler veriyoruz. Mükemmel bir yerel bilgiye, 24 saat acil yardım hattına ve tamamen 2.dil bilgisine de sahip personele sahibiz. Profesyonel ekibimiz ile müşterilerimiz için mükemmel hizmet veriyoruz.

 

GÜVENLİĞİNİZ İÇİN SİGORTALI BİR ŞEKİLDE SEYAHAT EDERSİNİZ

 

Dalaman airport transfer ‘in ilk hedefi mükemmel hizmet ile Dünya çapında müşterilerimizin mutluluğunu sağlamaktır. Müşterilerimizin güvenliği için tam kamu sorumluluk sigortalarımız mevcuttur.

 

Özel transferler, aracın belirtilen varış yerine aktarılması için ödeme yapan müşterinin bireysel gereksinimlerine göre çalışır. Araçlar, kişi sayısına bağlı olarak her tür ve boyutta olabilir. Bireysel seyahat edenlerin yanı sıra gruplara da hitap ediyoruz. Transferlerimiz, özel konaklama veya villalarda bile müşterileri doğrudan kapısına bırakacak ve özel transferlerimiz müşteriye özel ihtiyaçları karşılayacak şekilde düzenlenecektir. Siz sadece rezervasyonunuzu yaptırın, gerisini bize bırakın.

 

HEMEN ŞİMDİ KAYIT OLUŞTURUN, GERİSİNİ BİZ HALLEDELİM

 

Anında rezervasyonunuzu oluşturabileceğiniz izmirairporttransferonline.com adresimizi kullanabilir ya da 7/24 sizler ile iletişim halinde olabilecek yardım hattımızı arayarak kayıt oluşturabilirsiniz.

 

MOLASIZ, DOĞRUDAN VARIŞ NOKTASINA ULAŞMAK İSTER MİSİNİZ?

 

Tatilinize zahmetsizce veya stres yaşamadan rahat bir şekilde başlayıp bitirdiğinizden emin olmak için Dalaman airport transfer ile özel, aktarmasız havaalanı transferi için rezervasyon yapın. Sürücülerimiz havaalanında adınızı gösteren bir pano ile gelmenizi bekliyor olacaklar. Yolculuğunuz hemen başlayacak ve siz istemedikçe mola için durmayacağız ve hizmetimiz özel olduğu için sizi doğrudan konaklama yerinize götüreceğiz.

 

HİÇ BİR PARK ÜCRETİ ÖDEMEZSİNİZ

 

Fiyatlarımız sabittir ve müşteriden herhangi bir havaalanı park ücreti talep edilmez. Sürücülerimiz dakik ve profesyoneldir. 7/24 müşteri hizmeti ile destek sağlarız ve değişiklik ya da iptaller için ücret alınmaz.

 

Transfer filosumuz müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve gereksinimlerine uyacak şekilde donatılmıştır. Araç sigortamız tamamen kapsamlıdır ve ticari amaçla yolcu taşıma lisansına sahibiz. En düşük fiyatları sunuyoruz, ancak yüksek kaliteli transfer hizmetimizden ödün vermiyoruz. Şirketimiz özenle yeni ve bakımlı araçlar ve deneyimli personel filosu seçmiştir. Güvenlik ve konfor temel önceliklerimizdir. Tüm sürücülerimiz, hız sınırlarına ve trafik düzenlemelerine uymak için katı prosedürler ile takip edilirler. Ayrıca operasyon yöneticilerimiz tarafından, GPS sistemi ile tüm araçlar takip edilir.

 

ARAÇLARIMIZ KLİMALI, MODERN VE İSTEĞİNİZE GÖRE DONATILMIŞ BİR ŞEKİLDE SİZE GELİR

 

Talep üzerine bebek ve çocuk koltukları ücretsiz olarak temin edilir ve tekerlekli sandalyeler de ücretsiz olarak sunulur. Araçlarımız klimalı, modern ve aynı zamanda daha temiz bir çevre için yakıt tasarrufludur. Hepsi ve daha fazlasından yararlanmak için izmirairporttransferonline.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Belirli bir ağ geçidi üzerinden çalışmamızı yapar ve gerekli hizmet için aracın tipini ve boyutunu sunarak; herhangi bir hedefe transferinizi ayarlayabiliriz.

MİSAFİRLERİMİZE  GÖRE TRANSFER PLANLAMASI

Dalaman veya Muğla merkezinde bulunan misafirlerimizin talepleri doğrultusunda seyahat planlaması yaparak sorunsuz ulaşım hizmeti sağlıyoruz. Dalaman havaalanına iniş yapacak müşterilerimizin uçuş saatine göre havalimanında özel karşılama yaparak ulaşmak istedikleri adrese hızlı ve güvenli bir şekilde varmalarını sağlıyoruz. Muğla merkezinde olan veya müşterilerimizin talep etmiş olduğu farklı noktalardan alınarak istedikleri adreslere güvenli ve konforlu bir seyahat yaparak ulaşmaları için VIP araçlar ve profesyonel sürüş ekibimiz ile 7/24 kesintisiz hizmet sunuyoruz. Bu doğrultuda Dalaman havaalanına ulaşmak isteyen müşterilerimizin uçuş saatine göre transfer planlaması yaparak zamanında havalimanında bulunmalarını sağlıyoruz.

 

ÇABUK  TRANSFER

Herkes gideceği yere hemen gitmek ister. Özellikle yazın  trafiğin yoğun olduğu ve trafiğin her zaman karmaşık olduğu bir noktaya vakit kaybetmeden ulaşmak oldukça önemlidir. Profesyonel çalışanlarımız trafik ve yol durumunu devamlı takip etmektedir. Trafiğin en sakin olduğu kestirme yollardan siz değerli yolcularımızı gidecekleri yere ulaştırmaktadır. Dalaman airport transfer olcularımızı zaman kaybetmeden gidecekleri yere ulaştırmak kurulduğumuz günden bu tarafa ilk sıradaki hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Söz konusu yolcularımızın memnuniyeti ise firma olarak her türlü zorluğun üstesinden gelmekteyiz ve her türlü imkanı sunmaktayız.

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish