Çeşme, Ege’nin incisi olan İzmir iline bağlı bir ilçedir. Tatil sezonu açıldığında turist akınına uğrayan bu tatil bölgesi, tarihi dokulara ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapmaktadır. Şehre, İzmir Adnan Menderes Havaalanı ile ulaşım sağlanabileceği gibi kara yolu üzerinden otobüs seferleri ile de ulaşım sağlanabilmektedir.

 

İzmir’e 80 kilometre uzaklıkta bulunan Çeşme’nin yerel nüfusu yaklaşık olarak 40 bin civarındadır. Ancak tatil sezonunun başlaması ile nüfus sayısı 5-6 kat daha artış göstermektedir. Nüfusun yaz ayları ile birlikte ani artış göstermesi, şehir içinde ve dışında belli sorunları da beraberinde getirmektedir. Bu sorunların başında, şehre gelen turistlerin ulaşım sıkıntısı yer almaktadır. Bu ulaşım problemlerin çözülmesinde gelen misafirler tarafından sıklıkla çeşme transfer hizmetleri tercih edilmektedir.

 

Çeşme Transfer Hizmeti Hakkında

 

Çeşme transfer hizmetleri, yalnızca tatil için gelen yolculara değil iş veya daha farklı nedenlerle şehir ziyaretine gelen yolculara da hitap etmektedir. Bu hizmet sıklıkla, İzmir Adnan Menderes Havaalanına iniş yapan yolcuların Çeşme ilçesine ulaşım talepleri doğrultusunda gerçekleşir. Bunun nedeni, uçak yolculuğunun ardından herhangi bir otobüs ya da raylı sistem ile yolculuğu katlandırmak istenmemesinden dolayıdır.

 

Mevsim farketmeksizin çeşme transfer ile, havaalanı ya da şehir içi ulaşımlarını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu ulaşımları, yorulmadan ve maddi yönden uygun fiyatlar ile karşılamış olacaksınız. Detaylı bilgiye ulaşmak veya hizmetimizden faydalanmak için web site adresimiz olan izmirairporttransferonline.com adresine arama motorlarınızdan ulaşabilirsiniz.

 

Avantaj Sağlayan Transfer Hizmetleri Nasıl Gerçekleştirilir?

 

Transfer hizmetimizde, şahsi kullanımlar dışında 16 kişiye varan topluluklara kadar hizmet sağlayan araç seçenekleri bulunmaktadır. Aileniz veya arkadaşlarınızla çıktığınız seyahatlerde, ulaşım derdini kafanıza takmanıza gerek kalmadan transfer hizmetine başvurabilirsiniz. Bu sayede hem sizin hem de sevdiklerinizin konforu sağlanarak, güvenli bir yolculuk deneyimine erişebilme imkanına sahip olacaksınız.

 

Çeşme transfer hizmetimizden faydalanabilmek için, izmirairporttransferonline.com adresi üzerinden havaalanından iniş saatinizi ve varış noktanızı rezervasyon sistemine kayıt etmelisiniz. Bunun dışında şehir içinde seyahat etmek istiyorsanız da yine aynı şekilde rezervasyon sisteminden kendiniz veya aileniz için bir saat belirlemeniz yeterlidir. Ardından belirlediğiniz tarih geldiğinde hiçbir bekleme yaşamadan, uzman ekimiz ve konforlu aracımız ile transfer hizmetiniz sağlanmış olacaktır.

 

Çeşme Transfer Hizmetinin Müşterilerine Sağladığı Kolaylıklar

 

Yalnızca Çeşme bölgesi ile hizmette sınırlı kalmayan firmamız, çevre iller ve İstanbul olmak üzere geniş bir hizmet ağına sahiptir. Bu hizmetimiz yalnızca havaalanlarından istenilen noktalara değil; şehir merkezlerine, otellere ve turlara da hizmet vermektedir. TÜRSAB üzerine kayıtlı olan seyahat acentemiz, güvenilirlik ilkesi ile de müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

 

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet için; mevcut konforlukta, düzenli bakımları aksatılmayan araç seçeneklerimiz ve alanında tecrübeli uzman ekibimizi bulundurmaktayız. Herhangi bir mağduriyet ya da sorularınız için web sitemiz üzerinde 7/24 aktif halde bulunan çağrı numaralarıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Geliş Uçağımızda Rötar Olursa Ne Yapmalıyım?

Çeşme transfer işleminiz var ve uçağınızda rötar problemi yaşandı. Bu sizin elinizde olan bir süreç olmadığı ve sizden kaynaklanmadığı gibi bunu bizlere bildirmek zorunda da değilsiniz. Tüm uçuş bilgilerini merkezinden edinen ve genel merkezinde toplayan firmamız, gecikme yaşanması durumunda transfer bilgilerinizi güncelleyerek araçlarını geliş saatinde kapıda beklemek sureti ile muhafaza etmeye devam ediyor.

Transfer hakkınızın bir başka bireye veya gruba devredilmesi asla söz konusu olmamakla birlikte, bize bildirmeniz gereken tek bilgi uçağa yetişememeniz ve ilgili uçakta bulunmadığınız ile alakalıdır. Eğer uçağınızı kaçırdıysanız veya uçuşunuzu iptal ettiyseniz, transfer işleminizi iptal etmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İzmirairporttransferonline.com Çağrı Merkezi

Çeşme transfer firması olarak, dünyanın her yerindeki müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çağrı merkezimiz üzerinden hizmet sunuyoruz. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz, yolcu transfer hizmeti talep edenleri bilgilendiriyor ve taleplerine göre randevu oluşturuyor. Tüm müşterilerimize hizmet sunabilmek için çağrı merkezimizde Türkçe dışında farklı yabancı dillerde de hizmet veriyoruz.

Transfer hizmetleri talebinden bulunanlardan;

  • Nerede karşılanmak istedikleri
  • Hizmet almak istedikleri tarih ve saat
  • Hizmetin tek yön ya da gidişi dönüş oluşu
  • Yolcu sayısı
  • Ek talepler (bagaj taşıma, tercüman vb.gibi)
  • Araç tercihi

Sorularını sorarak en iyi hizmeti almalarını sağlıyoruz. Çeşme transfer hizmetlerimiz için daha çok İzmir  havalimanında karşılama istenmektedir. Havalimanında karşılama yapıyor, varış noktasına, güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Kesintisiz Transfer Hizmeti

İzmirairporttransferonline.com hizmetinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Transfer hizmetlerimiz için bizlere;

  • + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
  • + 90 538 557 77 77 numaralı ofisimizden
  • + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp hattı üzerinden kesintisiz 7/24 ulaşabilirsiniz.

Misafirlerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için seyahat planlarında yaşanan değişimleri iletişim kanallarını kullanarak en kısa süre içerisinde bizlere bildirmeleri önemlidir.

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish