Bu hizmet, zamanına değer veren ve sadece en iyisini isteyen insanlar için idealdir. izmirairporttransferonline.com sitesinden oluşturacağınız rezervasyon, havalimanı transferinizin kaydını tutmanız için en iyi yoldur. Şirketten bir rezervasyon onayı aldığınızdan emin olun. Bir şeylerin yanlış gitmesi durumunda, geri dönüp kontrol etmek için yazılı bir kaydınız olsun.

 

BİZE AÇIK BİLGİLER VERMENİZ SEYAHATİNİZİN EN İYİ OLMASINA YARDIMCI OLUR

 

Seyahat düzenlemeleriniz hakkında bize mümkün olduğunca fazla ayrıntı verin. İyi bir online rezervasyon formunda asgari olarak tarih, saat, yolcu sayısı, toplama ve bırakma adresleri, iletişim numarası, terminal bilgileri, uçuş numaraları ve özel talimatlar yer almalıdır.

 

TARİHLERİ KONTROL EDİN

 

Hata yapmak kolaydır. En yaygın olanlardan biridir hatta. Seyahat eden müşterilerin, tarih farkı olarak, ertesi günü işaretlemeleri ya da saat farkını hesaba katmamalarıdır. Başka bir ülkeden geliyorsanız en çok bu noktaya dikkat etmeniz gerekecektir. İstanbul, Aydın, İzmir, Muğla illerinde havayolu transfer hizmeti veren firmamız türsab seyahat acentesi olduğu için tur, şehir merkezi, otele ulaşım hizmetleri de sunmaktadır.

 

KARŞILAMA HİZMETİNDEN YARARLANIN

 

Terminalde karşılanmak istiyorsanız; isim ve soyadınızın yazılı olduğu bir tabela ile sürücü tarafından karşılanacaksınız. Böylece hem aracı bulmak için çaba harcamayacak hem de bagajlarınızın taşınması için yardım almış olacaksınız. Bu noktada bize bagaj sayınızı belirtmeniz de sürücümüz için yararlı bir bilgi olacaktır.

 

İNDİKTEN SONRA TELEFONUNUZUN AÇIK OLDUĞUNDAN EMİN OLUN

 

Cep telefonu numaranızı belirtmek, Çeşme airport transfer şirketinin iletişim kurmasını sağlamanın mükemmel bir yoludur. İyi bir şirket, her şeyin yolunda olduğunu bildirmek için size mesaj gönderecektir ve bu da sürücü ayrıntılarına sahip olduğunuz anlamına gelir. Havaalanları son derece yoğun yerler olabilir ve orada insanların arasında nereye gitmek istediğiniz güç bir hale gelebilir. Orada olmalarına ve doğrudan iletişim araçlarına sahip olmalarına rağmen sürücünüzü kaçırmak kolaydır, bu işlemi çok daha kolay ve daha az stresli hale getirmek için telefonunuzun açık olduğundan emin olun.

 

BAGAJLARINIZI TAŞIMAK HİZMETİMİZİN BİR PARÇASIDIR

 

Çantalarınızı taşımak, bagajınızı düşünmek veya sizi doğru yöne yönlendirmek hizmetin bir parçası olmalıdır. Sürücünün size ellerinden gelen her şekilde yardımcı olmasına izin verin. Güçlük çekmenizi hiç istemeyiz.

 

SORU SORMAKTAN ÇEKİNMEYİN

 

Havaalanına gidiş ve geliş sırasında herhangi bir şey istiyorsanız, şoföre sorun. Konforlu bir mola vermek için durmak çoğu durumda sorun değildir ve birçok sürücü, bacaklarını germek için bunu planlanmamış bir şans olarak bile görebilir. Sadece sürücüden bir dükkanda ya da yolda durması için birkaç dakika isteyin. Bu, kaliteli bir Çeşme airport transfer ile bir taksi arasındaki en büyük fark olabilir.

 

HİZMETİN TADINI ÇIKARIN

 

Son olarak arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Araç kalktığı andan itibaren, uçuşunuz için zamanında havaalanına stressiz varacağınızdan emin olabilirsiniz. Bunun karşılığında aracınızı park edeceğiniz bir otopark bulmak ve onun masrafını düşünmek zorunda kalmayacaksınız ya da bir vale hizmetine bağımlı olmayacaksınız. Her şeyin aksine tesis dışındaki otoparka giden bir otobüse binmek zorunda da kalmayacaksınız. Hepsi ve daha fazla hizmet için izmirairporttransferonline.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Anında rezervasyon işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız 7/24 müşteri destek hattımızdan faydalanabilirsiniz. Sabit fiyat garantisi ile Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlarımızdan birini tercih edebilir. Ek hizmetler için bizlere danışabilirsiniz. Sizleri güvenli bir şekilde ulaştırmaktan dolayı memnuniyet duyarız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Çeşme airport transfer yıllardır bu alan da hizmet veren bir firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir. Özellikle bünyemizde çalışan uzman kadromuz gerekli eğitimleri alıp sahada çalışmaya başlayan personellerdir. Araç kullanımları için gerekli her türlü eğitimi verilmiş güler yüzlü personeller çalıştırmaktayız. Özellikle personellerimizin müşterilerle olan konuşmaları oldukça önemlidir. Yerli ve yabancı olmak üzere birçok müşteriye hizmet vermekteyiz. Özellikle yabancı müşterilerle bir sorun yaşamamak adına bütün personellerimiz de yabancı dil bilgisi bulunmaktadır.

PERSONEL EĞİTİMİ

izmirairporttransferonline.com firmalarının en önemli noktası personellerin eğitimli olmasıdır. Bünyemizde gerekli eğitimlerden geçmemiş ve sürüş tekniklerini bilmeyen hiçbir personel çalışmamaktadır. Bu nedenle personellerimiz her zaman gerekli eğitimleri almış kişilerdir. Yerli ve yabancı olmak üzere birçok müşterimiz vardır.

Özellikle yabancı müşterilerle anlaşmak kolay olsun diye bütün personellerimiz dil bilmektedir. Transfer yapılacak olan bölgeyi iyi bilen personellerimiz bu konuda müşterilerimize her zaman yardımcı olmaktadır.

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish