Ulaşım, günümüzde şehir içi ve şehirler arası olarak mağduriyet yaşanan en önemli konular arasında yer alır. Bu mağduriyetleri giderme konusunda çeşitli ek seferler ve raylı sistemler geliştirilmiştir. Ancak günümüzde ulaşım bunlara rağmen hala büyük bir problem halindedir.

 

Ulaşım probleminin varlığına çözüm olarak, şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda günümüzde transfer hizmeti sıkça tercih edilmektedir. Bu hizmet, yolcunun zamandan ve bütçeden tasarruf ederek konforlu bir seyahat imkanına erişimini sağlar. Birçok ilde de transfer hizmeti veren firmamız, bodrum vip transfer ile yıllardır bu bölgeye de ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

 

Bodrum Vip Transfer Hizmeti Nedir?

 

Vip transfer hizmeti, sıklıkla uçak yolculuğunun ardından ya da havalimanına seyahat amaçlı tercih edilen bir hizmettir. Bunun nedeni, havalimanlarının bulundukları şehirlerde daha çok şehir merkezinden uzak bir şekilde konumlandırılmasından kaynaklanır.Transfer hizmetleriyse, şehir içinde arzuladığınız herhangi bir yere vaktinde ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Firmamızın izmirairporttransferonline.com web sitesi adresinden hizmet detaylarımıza ulaşabilirsiniz.

 

Bodrum vip transfer hizmeti ise, Milas/Bodrum Havalimanından inen müşterilerimizin vip koşullarda varmak istedikleri konuma güvenle seyahat etmesini sağlar. Yalnızca havalimanı değil, bodrum vip transfer ile Bodrum ilinde yapacağınız tüm seyahatler için de hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Güvenilir Bodrum Vip Transfer Hizmetinden Nasıl Faydalanılır?

 

Firmamız Bodrum bölgesi dışında; İstanbul, Aydın, İzmir, Muğla illerine de hizmet vermektedir. Vip transfer hizmetlerimizden faydalanmak için, izmirairporttransferonline.com adresimiz üzerinde bulunan rezervasyon kısmına ulaşabilirsiniz. Buradan, hizmetimiz tarafından alınmak istediğiniz konumu ve varmayı talep ettiğiniz konumu girerek adımlara başlayabilirsiniz. Tek yön rezervasyon işlemi yapabileceğiniz gibi gidiş dönüş rezervasyon tarihi de edinebilirsiniz.

 

Web sitesi üzerinden yapacağınız işlemler dışında, site ana sayfası üzerinde bulunun çağrı numaralarından da faydalanabilirsiniz. İster sesli isterseniz yazılı mesajlarla hizmetimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Dilerseniz de firmamızı Muğla/Bodrum merkezinde ziyaret edebilirsiniz.

 

Vip Transfer Hizmetinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

 

Vip transfer hizmetleri, müşterilerine başta zaman ve konfor gibi avantajların yanında uygun fiyat seçenekleriyle de avantaj sağlar. Müşterisinin hem cebini hem de konforunu düşünen firmamız, uzun yıllardan bu yana müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiştir. Uzman şoför ve firma destek ekibimizle müşterilerimizin yaşayacağı herhangi bir mağduriyetin önüne geçilmiştir. Aynı zamanda vip transfer hizmetimizde bulunan araç seçeneklerinin yanında, mevcut araçlarımızın düzenli bakımı yapılmaktadır. TÜRSAB’a kayıtlı olan acentamızın gerekli bütün belgeleri tam ve tecrübeli olarak hizmete devam etmektedir.

 

Yalnızca şahsi olarak değil 16 kişilik gruplara kadar konforlu ve güvenli araç imkanı tanınmaktadır. Vip transfer hizmetimizi seçtiğiniz takdirde; yolculuk problemlerini düşünmez, arzuladığınız konuma belirlediğiniz varış saatinde ulaşabilirsiniz. Geç kalma veya yorulma derdi yaşamadan ister kendiniz isterseniz sevdiklerinizle seyahat etme deneyimi yaşayabilirsiniz. Tüm bunlar için herhangi bir seyahat planınızı oluşturduğunuzda, web sitemiz üzerinden belirlediğiniz noktalar için randevu alarak başlayabilirsiniz.

Ekonomik Paket Yolculuk

Kalitemizden asla ödün vermediğimiz VIP araçlarımız ve A sınıfı sürücü kitlemiz, bizi talep eden misafirlerimize güvenli bir yolculuk yapmayı hedeflemiştir. VIP araçlarımızın iç dizaynı tamamen misafirlerimizin konforu düşünülerek dizayn edilmiştir. izmirairporttransferonline.com için yapılan uygulamadan, bu detayları takip edebilir, tercih edebilir veya rezervasyonunuzu güncelleyebilirsiniz. Tüm misafirlerimize ayrıcalıklı davranan Havalimanı bodrum vip transfer firmamız, bizi talep eden misafirlerimizin tüm istek ve arzularını kesintisiz yerine getirmektedir.

Uygulama içinde ki tüm detaylarda tabii ki misafirlerimizin bütçesi düşünülerek düzenlenmiştir.

  • Bebekli aileler için koltuk tarzı ve tipi ayarlanmıştır,
  • Yolculuğa başlanmadan önce karşılanmak isteyen misafirlerimize ayrı hizmet,
  • Rezervasyonlu ve aktif iletişim,
  • Diğer tüm istek ve arzulara 7/24 cevap verilmektedir.

Transfer Hizmetinde Rezervasyon

 

Transfer hizmetinin asıl en önemli noktası rezervasyon kısmıdır. Birçok firma telefon üzerinden hizmet verirken bizler internet sayfamızdan rezervasyonları kabul ediyoruz. izmirairporttransferonline.com İnternet sitemiz üzerinden rezervasyon yaptırmak isterseniz ilk olarak üyelik açmanız gerekir. Kısa süren üyelik sonucunda uçuş tarihiniz, uçuş saatini belirten formu doldurduktan sonra rezervasyonu tamamlayabilirsiniz. Rezervasyon sonucunda size onay maili gelecektir. Onay formunu hizmet alana kadar saklamalısınız. Böylelikle bir sorun olduğu zaman elinizde gösterebileceğiniz bir belge olması önemlidir.

Araçlar

Araçlarımızın son derece modern ve yeni çıkan araçlardandır. Müşteriler için kullanılan araçlar kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Genellikle kalabalık aileler için servis tarzı araçlar vermekteyiz. Ancak bir kişi için özel tercih olmadığı sürece binek araçlardan vermekteyiz. Kişiye özel araç temini hizmeti de veren firmamız bu alanda da en iyi hizmetleri vermektedir.

İstediğiniz araçları ister online olarak ister telefon üzerinden seçimlerini yapabilirsiniz. Araç seçimleriniz de fiyatlarda da artış yaşanır. Bodrum vip transfer hizmetinden araç seçimi yapılmakla birlikte ekstradan ücret temini de yapılır. Ancak normal bir araç seçimleriniz de bir ücret talep edilmez. Zaten hizmet alacağınız zaman araç seçimi de otomatik olarak yapılır.

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish