Rezervasyon sistemi, önceden bilinen fiyat ile ortak veya özel transfer rezervasyonu yapılmasını sağlar. Bir yolculuğun parametrelerini seçmek veya ayarlamak mümkündür: kalkış ve bırakma yerleri, varış uçuş numarası, transfer tarihi ve saati, araba sınıfı ve kapasitesi ve çocuk koltuklarının kullanılabilirliği gibi detaylar kaydınız esnasında doldurulacak alanları belirler.

 

izmirairporttransferonline.com bir yolcunun hedef veya turistlerin popüler olduğu diğer yerler arasında, havaalanından veya havaalanına transfer rezervasyonu yapabileceğiniz bir sitedir.

 

Özel İstekleriniz Varsa Bizimle Paylaşabilirsiniz

 

Bir yorumda, özel bir istek bırakılabilirsiniz. Örneğin, hacimli bagaj veya hayvan taşıması gerekiyorsa veya İngilizce konuşan bir şoföre ihtiyaç duyulursa belirtebilirsiniz. Ne kadar fazla bilgi verirseniz, sizin için o kadar uygun aktarım yapabiliriz. İstediğiniz bir şey net değilse, sizinle açıklığa kavuşturmak için iletişime geçebiliriz.

 

Bodrum havaalanı transfer ile seyahat işlemi gerçekleştirmek bir müşteri için çok basittir. izmirairporttransferonline.com web sitesini ziyaret etmeniz, istenen bir rotayı seçmeniz, araba sınıfından birini tercih etmeniz ve transfer rezervasyon formunu doldurmanız yeterlidir. Sizin için uygun bir sürücüyü seçeriz ve kayıt işleminizi tamamlarız. Bir doğrulama e-postası göndererek, hizmetin nasıl sağlandığını kontrol eder ve sizden geri bildirim isteriz.

 

Hizmet Kalite Standardı ile İlgili Antlaşma

 

Bodrum havaalanı transfer sistemi üzerinde çalışan her sürücümüz 7 yıldan fazla süreli deneyime sahip olması şartı ile bünyemizde çalışma hakkına sahip olmuşlardır ve şirketimizce belirlenen kalite standardı ile turist taşımacılığı hizmetini vermekle yükümlü olan bir belge imzalarlar. Bu standart tarafımızdan tanımlanmıştır çünkü sizlerin güvenliğinizi ve konforlu bir seyahat hizmetinden yararlanmanızı önemsiyoruz.

 

İnternet Sitesinde Fiyat Rekabeti Yoktur

 

Bir bölgedeki farklı taşıyıcılar her rotada farklı fiyatlar belirleyebilse de, firmamızın web sitesinde sadece bir fiyat göstereceğiz ve hizmetimizi buna göre satacağız. Satış fiyatı, ortalama marjı tahmin etmemizi sağlayan istatistiksel algoritma ile hesaplanır. Kötü sürprizler ile karşılaşmanıza engel oluruz.

 

Geri Bildirim Tabanlı Derecelendirme

 

Bölgede alınan sürüş sayısını etkileyen temel kriter olumlu bir geri bildirim almaktan geçer. Sürücü mükemmel bir hizmet sunuyorsa, ilgili incelemelere ve geri bildirimlere sahiptir ve daha fazla sürüş için teklif almaya devam eder. Dolayısıyla olumlu sürüş deneyimi yaşayan yolcularımız tarafından yapılan yorumları dikkate aldığınız da, siz de bu deneyimi yaşayabilme imkânına sahip olabileceksiniz. Müşterilere iyi bir hizmet sunabilmek için yaptığınız yorumları faydalı buluyor ve eleştirileriniz var ise, kendimizi geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Bodrum havaalanı transfer ile hava limandan şehir merkezine transfer hizmeti alabilirsiniz.

Şehir merkezinden Bodrum havalimanına transfer hizmeti alabilirsiniz.

Bodrum ve çevresinde tur hizmeti alabilirsiniz.

Bodrum havaalanından, seçtiğiniz bir yere transfer hizmeti alabilirsiniz.

 

Yani kısacası İstanbul, İzmir, Muğla ve Aydın illerinde transfer hizmeti veren tüm yetkin belgelere sahip türsab seyahat acentemizden her yere ulaşım desteği alabilirsiniz. İster müşteri hizmetleri ile ister sitemiz aracılığı ile kayıt oluşturabilirsiniz.

Güvenli Rezervasyon ve Konforlu Seyahat

izmirairporttransferonline.com hizmetlerinden sorunsuz olarak faydalanmak için en güvenli yol rezervasyon sistemidir. Bireysel veya kurumsal transfer ihtiyaçları için web sayfamızı ya da mobil uygulamamızı kullanarak güvenli şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte 7/24 online hizmet sunan + 90 850 258 79 77 numaralı hattımızı arayarak randevu talebinizi iletebilirsiniz. Müşterilerimize konforlu transfer hizmeti sunabilmek için uçuş ya da hareket saatlerinde olası değişimlerin en hızlı şekilde bizlere bildirilmesi önemlidir.

Transfer Hizmeti Avantajları

Transfer hizmeti almanızın en büyük avantajı gideceğiniz yere daha hızlı ve konforlu bir şekilde gitmeniz olacaktır.

  • Transfer hizmetinde lüks araçlarla hizmet alırsınız.
  • Ek bir ücret ödemeden hizmet almaya devam edersiniz.
  • Daha konforlu bir yolculuk olur.
  • Çocuklu ailelerin daha rahat etmesi için gerekli konforlar sağlanır.

Bodrum havaalanı transfer hizmetlerinde bu gibi hizmetlerin alınması sizin için büyük avantajdır. Bu nedenle firmamız 7/24 sizlere hizmet sunan bir firmadır. Bir sorunla karşılaştığınız zaman canlı destek ekibi ve müşteri hizmetlerimiz sizlere bu konuda hizmet vermekteyiz. Araçlarımız da her türlü kamera sistemleri de bulunmaktadır. Güvenlik açısından bütün araçlarımız son derece konforludur.

Transfer Hizmeti Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Transfer hizmeti sizleri adresten, havaalanından alarak istediğiniz noktaya götürme hizmeti verir. Rezervasyonu internet üzerinden izmirairporttransferonline.com’dan yapabilirsiniz. Rezervasyonunuz 10 dakika içerisinde onaylanarak sizlere kısa mesaj veya mail halinde bilgisi verilecektir. Sizlere hizmet verecek personelin ataması da otomatik olarak yapıldıktan sonra rezervasyon işlemi teyit edilmek için personel tarafından aranırsınız. Böylelikle rezervasyon işleminiz de tamamlanmış olacaktır. Sizlere gelen mail de araç bilgisi, personel bilgisi ve plaka bilgisi yer alır.

 

 

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish