Türkiye de havalimanı ile gidilecek il transfer taşımacılık sistemi gelişmekte ve hemen hemen her yere transfer yapılmaktadır. Sadece havalimanı değil aynı zamanda tur, otel ve şehir merkezlerine de transfer hizmeti sağlayarak kaliteli be konforlu zaman geçirmenizi sağlamaktayız. Transfer araçlarımızdan bir kısmı da İzmir Adnan Menderes havalimanı ile Alaçatı arası çalışmaktadır.

 

Bu mesafeye en konforlu, en ekonomik ve en güvenli ulaşım firmamız yetkilileri tarafından planlanarak karşılanmaktadır. Firmamız tarafından verilen Alaçatı transfer hizmeti kullanımı ile hem paradan hem de zamandan tasarruf ederek istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz. İster iş seyahati olsun ister gezi turları olsun her türlü ulaşım taleplerinizi firmamız karşılamaktadır. Firmamız ve transfer hizmetimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve transfer için rezervasyon yaptırmak için izmirairporttransferonline.com sitemizi ziyaret edebilir ya da çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Havalimanı Transfer Hizmetimiz

 

Firmamız tarafından İzmir Adnan Menderes Havalimanı transferinde en kaliteli ve en ekonomik hizmet vermeyi garanti etmekteyiz. Türsab seyahat acentası olarak yetki belgelerimiz tam olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Bu kaliteli transfer hizmetine ulaşmak için izmirairporttransferonline.com sitemizden bizlere ulaşarak İzmir Adnan Menderes havalimanı ile alaçatı transfer fiyatları ve transfer hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca alaçatı da istediğiniz noktaya kadar ulaşım imkanına varabilirsiniz.

 

Transfer Hizmeti İçin Neden Bizi Seçmelisiniz?

 

Sizlere sunduğumuz havalimanı, otel, gezi turları alaçatı transfer hizmetinde neden bizi seçmelisiniz aşağı açıklanmaktadır.

 

Öncelikle firmamız bünyesinde çalışan tüm personellerimiz önceden gerekli tüm eğitimleri almış ve profesyonelliğe sahip olan kişilerdir. Çalışan personel ve yetkililerimiz misafirlerimiz ile yakından ilgilenir ve araç transfer hizmetleri sunarken misafirlerimizin memnun bir şekilde ayrılmasını da çok önemser. Bu nedenle sizlere konfor sağlayan araçları tercih etmekteyiz. Ayrıca kullandığımız araçlar temiz ve bakımı otomatik olarak yapılan yeni araçlar olmaktadır.

 

Transfer Hizmeti İçin Seçilen Araçlarımız Nasıldır?

 

Türkiye de artık kullanımı iyice yaygınlaşan transfer hizmeti firmaları artmaktadır fakat her firmadaki araç kalitesi aynı değildir. Sağlıklı ve kaliteli ulaşım imkanı sağlamak için seçilen araçlar ve seçilen araçların özellikleri çok önemlidir. Hem tatil hem de iş seyahatleri amacı ile kullanılan bu araç transfer hizmeti için seçilen araçlar en verimli seyahati sağlayabileceğiniz araçlardır.

 

Bu araçlar firma yetkililerimiz tarafından özenle seçilmekte ve bakımları yapılarak kullanıma alınmaktadır. Araçlarımızı kullanan şoförlerimiz de güvenilir ve usta şoförlerdir. Firmamız tarafından transfer hizmeti için kullanılan kaliteli araçlarımız genel olarak Mercedes Vito, Mercedes Sprinter araçlarından oluşmaktadır. Ayrıca bu yüksek kaliteli araçlar 9 + 1 ve 16 kişilik araçlar olarak transfer hizmeti vermektedir.

 

Transfer Hizmetimiz İle Hızlı Ulaşım İmkanı

 

İzmir’in popüler tatil mekanı Alaçatı, Çeşme’ye bağlıdır. Bölgeye İzmir havalimanı üzerinden karayolu ulaşımı ile kolaylıkla ulaşılabilmektedir. İzmir Adnan Menderes havalimanı ile Alaçatı arası mesafe yaklaşık 86 kilometre olmaktadır. Bu kilometre boyuncu konforlu bir ulaşımı sizlere sağlamak bizim ilk görevimizdir.

Vip Tarzı Araçlar Göz Kamaştırıyor

Toplu taşıma araç kategorisinin en lüks olanı vip tarzı araçlardır. İç dizaynı göz kamaştırıcıdır. Ful deri döşeme, buzdolabı, klima, ısıtma ve özel perdeler, evinde yolculuk konforu sunuyor. Bu araçlarla turist kafilesi karşılama hizmeti, işletmeler için artı puan kazandırmaktadır. Özel tasarımlı lüks ve konforlu araç filomuz her zaman için hizmet vermeye hazırdır.

Araç filomuzun genel özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • Bütün araçlarımız özel tasarımlı lüks ve konforludur. Ayrıca üst segment grubuna dahildir.
  • Vergi, sigorta, kasko ve benzeri masrafları düzenli bir şekilde karşılanmaktadır.
  • Kötü hava koşullarında araç kullanımı için gerekli donanıma sahiptir.
  • Her zaman için düzenli bir şekilde temizliği yapılmaktadır.

Turizm ve iş dünyasında iyi bir karşılama hiç bir zaman unutulmaz. İş dünyasında ve turizm dünyasında iyi bir izlenim oluşturmak için transfer hizmetini tercih etmek yeterlidir. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Adresten adrese lüks taşıma hizmeti sunan firmamız, aradaki mesafeyi dikkate alarak ücretlendirme işlemi gerçekleştirmektedir. Köprü geçişleri, ek ücretler, araç modeli ve ek hizmetler fiyatı etkileyen diğer unsurlardır.

Tatil Boyunca Sizinleyiz

Firmamızın verdiği hizmeti benimseyeceğinizi ve bu hizmet kapsamında bizi diğerlerinden ayrı tutacağınızı çok iyi biliyoruz. izmirairporttransferonline.com müşterilerimize sunduğumuz hizmetin farklılığı işte burada yatıyor. Sizlere sunacağımız şey yalnızca VIP düzeyde bir araç değil, aynı zamanda güler yüz, yol arkadaşlığı ve kusursuz hizmet olacak. Dilerseniz tatil boyunca sizlere seyahat planı oluşturabilir ve tüm tatilinize araç ve hizmet edecek olan personel ile birlikte eşlik edebiliriz. Yapılan planlama ve organizasyon sonrası, tatil sürecinde emrinizde olmaya devam edebiliriz. Firmamız alaçatı transfer hizmetinin yanı sıra profesyonel olarak rehberlik hizmeti de sunmaktadır.

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish