Alaçatı Airport Transfer Havaalanı transferleri sizi havaalanı ile konaklama arasında taşır ve seyahat etmeden önce düzenlenebilir. Tatil ve seyahat planlarınızı onayladıktan sonra, transferinizi bulma talimatları için rezervasyon belgelerinizi dikkatlice kontrol edin.

 

HAVAALANI TRANSFER ÇEŞİTLERİ

 

Bütçenize ve grubunuzun büyüklüğüne uygun bir havaalanı transferi seçin. Bunun için 2 farklı seçeneğimiz bulunmaktadır. Mercedes Vito ya da Mercedes sprinter (9+1 ya da 16 kişilik seçenekleri ile)

 

izmirairporttransferonline.com misyonumuz havalimanına mümkün olduğunca hızlı, güvenli ve rahat bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olmaktır. Bir seyahat planlarken, bir aile tatili ya da hızlı bir iş gezisi olup olmadığını düşünmek için çok şey var ve yoğun bir dünyada bir havaalanı transferi düzenlemek, genellikle havaalanında karışıklığa ve kaosa yol açabilecek bir sorundan sizleri kurtaracaktır.

 

izmirairporttransferonline.com NEDEN KULLANMALIYIM?

 

Seyahat etmeyi ve dost gezginlerimizin havaalanına ve havaalanından mümkün olduğunca kolay bir şekilde ulaşmalarını sağlamak için bir tutkumuz var, böylece yolculuklarına odaklanabiliyorlar. izmirairporttransferonline.com da müşterilerimizin mümkün olan en iyi deneyimi yaşamalarını sağlamak için sürekli güncellenmektedir. Sizce de yeterince iyi bir sebep değil mi?

 

Alaçatı Airport Transfer hedefinde, tüketicilere seyahatlerini planlamak, kaydetmek ve endişesiz hale getirmek için gerekli araçları ve bilgileri sağlamak vardır. Dünyanın dört bir yanından birçok şehirden fiyatlarımızı araştırın ve sizi oraya zamanında götürmek için hazır olan sürücülerimiz ile havaalanı transferlerini sağlayan hizmetlerimizi sunalım.

 

izmirairporttransferonline.com sadece arkanıza yaslanıp rahatlayabilmeniz ve yolculuğun tadını çıkarabilmeniz için gerekli olan tek web sitesidir.

 

HAVALANINDAN SONRA GİDECEĞİNİZ YERE NASIL ULAŞACAĞINIZI MI DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

 

Geleceğinizde bir otel var ama iniş yaptıktan sonra havaalanından oraya nasıl gideceğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok mu? Üzülmeyin, Alaçatı Airport Transfer dünya çapındaki otellere ve tatil köylerine havaalanı transfer hizmeti için rezervasyon hizmeti sunuyor.

 

Oteliniz havaalanının yakınında veya şehir genelinde olsa da, sizi gittiğiniz yere götürmek için hizmet veriyor olacağız. Yabancı bir ülkeye seyahat ederken, havaalanına vardığınızda bir havaalanı taksi veya araba servisi ayarlamayı denemek özellikle kafa karıştırıcı olabilir. Ayrılmadan önce bile yurtdışında saygın bir ulaştırma şirketi araştırmaya çalışırken bir güçlük çekebilirsiniz. Sizinle ilgilenmemize izin vererek zamandan tasarruf edebilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, uçaktan inip endişelenmeden yolculuğunuza gitmeniz için gerekli tüm bilgilere sahip olduğunuzdan emin olacağız.

 

KONGRE MERKEZLERİ VE YAKINDAKİ TURİSTİK YERLER İÇİN GEZİLER

 

Bir sonraki iş seyahatiniz için sıkı bir programda mısınız? Alaçatı Airport Transfer olarak havaalanından doğrudan kongre veya ticaret fuarına gitmeniz gerekiyorsa size yardımcı olabiliriz. Tur, şehir merkezi ziyaretleri ya da doğrudan otele gitmeniz gerekiyorsa hizmetinizdeyiz. Türsab seyahat olan acentemiz ile İstanbul, İzmir, Muğla, Aydın illeri havaalanı transfer yolculuklarınız için bize güvenebilirsiniz.

 

Kullanıcılarımıza sizi havalimanına gidiş ve geliş için samimi ve profesyonel sürücülerle en iyi fiyatları ve hizmeti sunan şirketimiz için web sitesinden kayıt işlemlerine ya da müşteri hizmetleri ile doğrudan kayıt oluşturmanız için bekliyoruz.

FİRMAMIZIN İMKANLARI

Firmamızın sunduğu hizmetlerde gecikme olmadan, bekleme durumu bulunmadan, rahat biçimde ve en hesaplı fiyatlarla belirlenen konumlar arasında transfer gerçekleşiyor.

  • Lüks koşullarda transferi gerçekleştirmek için özel tasarım araçlarla çalışıyoruz.
  • Kişiye özel, aile, geniş grup gibi çok farklı kişi sayılarına uygun araç bolluğuna sahibiz.
  • Transferde özel taleplerinizi karşılayan bir firmayız.
  • Eksiksiz şekilde rezervasyon işlemlerini ve transferleri gerçekleştiriyoruz.
  • İstek durumunda transfer aşamasında kısa süreli verilen molalar yanında gidilen güzergaha ait bilgileri de konuklarımızla paylaşıyoruz.

 

izmirairporttransferonline şirketimizle kesintisiz şekilde istediğiniz her dakika rezervasyon imkanına sahip oluyor ve transfer işlemini alabiliyorsunuz.

GÜVENLİ TRANSFER İŞLEMLERİ

Transfer şirketimiz izmirairporttransferonline, gerçekleştirdiğimiz ya da gerçekleştireceğimiz tüm transferlerde güvenliğin en üst seviyede sağlanması amacına dönük özenle çalışıyoruz.

Bu noktada;

  • Servis işlemleri tam yapılmış, bakımları asla aksatılmayan araçlar filomuzda yer alıyor,
  • Muhtemel tüm yol ve hava durumlarına hazırlıklı araçlar ile çalışıyoruz,
  • Hizmetimizi sigorta olanağı dahilinde sunuyoruz,
  • Tecrübeli ve iş ahlakı yüksek şoförler ile transferleri yapıyoruz,
  • Filomuzda yer bulan tüm araçların güvenlik sertifikaları da mutlaka güncelleniyor.

 

Firmamızın önce güvenliğiniz, önce rahatınız ilkeleri kapsamında şekillenen hizmetleri sayesinde huzurla transfer işlemini bizimle gerçekleştirebiliyorsunuz.

HER AŞAMADA KOLAYLIK

Transfer şirketimiz izmirairporttransferonline olarak, rezervasyonlarınızı en kolay şekilde yapabilmeniz için tüm imkanlarımızı size sunuyor, transfer işlemlerinde ise size mükemmel konfor ve rahatlık olanaklarını sağlıyoruz. Bizim sayemizde zamandan kazanıyor, trafik çilesi çekmiyor, lüks şartlarda transferinizi noksansız olarak gerçekleştiriyorsunuz.

izmirairporttransferonline şirketimizle transfer çok ekonomik koşular altında gerçekleşiyor. Ayrıca firmamız ödeme seçenekleriyle de konuklarının daima hizmetinde bulunuyor.

 

 

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanishTurkish